Funkcje Aplikacji

Tworzenie oferty Procesy magazynowe Obsługa zamówień Obsługa zwrotów Zarządzanie dużymi ofertami
Tworzenie oferty

Tworzenie oferty

Wszystko zaczyna się od stworzenia oferty

Mówiąc najprościej, EASYITEM to aplikacja webowa, dzięki której sprzedawcy w bardzo prosty, a zarazem skuteczny sposób mogą zapanować nad danymi wszystkich produktów w asortymencie.

Różnego rodzaju informacje, takie jak nazwa produktu, zdjęcia, pliki i inne media, cena, opcje dostawy, stany magazynowe, opis, a także specyfikacja techniczna czy dane na temat koloru lub wymiarów, gromadzone są w jednym miejscu. Co więcej, dzięki EASYITEM w łatwy sposób sprawdzisz czy wystawiany przez ciebie produkt jest już zaindeksowany w naszej bazie SKU, i tym samym będzie miał już wypełnione kategorie i parametry.

Ponadto można automatycznie eksportować je w czasie rzeczywistym do różnych kanałów sprzedażowych (np. na stronę sklepu internetowego, na platformy zewnętrzne, takie jak Allegro, Amazon czy Ceneo, na blogi produktowe, do katalogów lub aplikacji).

Tworzenie oferty

Towary pochodzenia outletowego, zwroty konsumenckie, końcówki serii, zwroty amazon czyli tak zwane returny, to ciekawa gałąź asortymentu. Z jednej strony towar się powtarza ale z drugiej strony jego jakość może być różna. Dlatego opisy produktowe choć podobne mogą różnić się od siebie opisem poszczególnych sztuk. A każda kolejna sztuka stanowi odrębną ofertę. Nazywamy to zjawisko jednosztukami. Problem takiego asortymentu sprawia że ilość ofert rośnie w zastraszającym tempie a inne systemy informatyczne przestają sobie z nimi radzić.

Easyitem

Testuj Easyitem
za darmo przez 14 dni

Wypróbuj teraz