Funkcje Aplikacji

Tworzenie oferty Procesy magazynowe Obsługa zamówień Obsługa zwrotów Zarządzanie dużymi ofertami
Procesy magazynowe

Procesy magazynowe

Magazynowanie

Na przykładzie towarów pochodzenia outletowego, zwrotów konsumenckich, końcówek serii czy zwrotów amazon stworzyliśmy rozwiązanie easyWMS, gdzie magazynowanie ekstremalnie trudnych produktów przestaje być wyzwaniem, a staje się przyjemnością. Z jednej strony towar się powtarza, ale z drugiej strony jego jakość może być różna, przez co każda kolejna sztuka stanowi odrębną ofertę i odrębną pozycję w magazynie. Nazywamy to zjawisko jednosztukami. Problem takiego asortymentu sprawia że ilość ofert rośnie w zastraszającym tempie, a systemy informatyczne przestają sobie z nimi radzić.

Każda rzecz na
swoim miejscu

Wyobraź sobie magazyn w którym wszystko ma swoje przypisane miejsce… Z aptekarską dokładnością towar rozłożony niczym w kartotece biblioteki.
„No tak… Ale ja handluje elektroniką…”

To nie ma znaczenia. Nasz system umożliwia rozkładanie towaru na magazynie w taki sposób, aby uwzględnić jego gabaryt, a każda sztuka była oznaczana indywidualnie.
Towary w ramach jednego SKU nie muszą być składowane w jednym miejscu na magazynie. Mogą i powinny być rozłożone po całej powierzchni składu.

To nie chaos to optymalizacja ścieżki magazyniera.

Zobacz wpis na blogu

Procesy magazynowe
Easyitem

Testuj Easyitem
za darmo przez 14 dni

Wypróbuj teraz